![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 12374649
*
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 18:15:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 13:49:07
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Läs mer om Anthony Strüwer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anthony strüwer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad sommar
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Läs mer om Anthony Strüwer
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/2 13:49:07 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, mÃ¥lare född pÃ¥ Java, Indonesien 1942.Läs mer om Anthony Strüwer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anthony strüwer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad sommar
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08