KONST / Litografier / Färglitografi 12374649
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:15:36
23/2 13:49:07
Anthony Strüwer
Läs mer om Anthony Strüwer